Hakkımızda

Mare International

Mare International, 15 yılı aşkın tecrübesiyle  meyve suyu ve ambalaj sektöründe hizmet vermektedir. Türkiye'de çesitli bölgelerde yürütmekte olduğu tarımsal meyve projeleri bulunmaktadır.Bire bir çiftçilerden temin ettiği bu tarımsal hammaddeleri ,anlaşmalı olduğu tesislerde meyve suyu haline getirip endüstri ile buluşturmaktadır.Bunun yanı sıra ; dökme liquid taşımalarda kullanılan globalde sektörlerinde öncü markaların Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

  • Flexitank

 

 

 

Mare International, 2013 senesinden bu yana kuru ve sıvı dökme taşımalarda endüstriyel ambalajların üreticisi Büscherhoff Spezialverpackung GmbH & Co.KG firmasının Türkiye ve Orta Doğu Distribütörlüğünü yürütmektedir.

Mare International, özellikle gıda ve kimya sektöründeki liquid ürünlerin flexi tank kurulumu, serimi ile  yükleme-boşaltma esnasında teknik destek hizmeti vermektedir. Güçlü teknik alt yapı ve geniş lojistik ağa sahip olan Mare International, dünyanın dört bir yanına yapılabilecek taşıma ve depolamalarda müşterilerine flexi tank hizmetini sağlamaktadır.

 

  • Goodpack

 

 

 

Dünyada 4 million adet IBC çelik kasa havuzu ile 80 ülkede 5000 toplama noktasında hizmet veren Goodpack ; Türkiye pazarinda Mare International ile 2017 yılı  itibari ile temsilcilik anlaşmasi imzalamıştır. Çelik IBC konteyner kiralama hizmeti olan Goodpack, küresel anlamda yeniden kullanılabilir paketleme ambalaj çözüm önerileri sunmaktadir.

 

 

  • Tarım ve Gıda

 

 

 

Mare International'ın ana operasyon bölgesi  Denizli olup , Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde yürütmekte olduğu tarımsal meyve projeleri bulunmaktadır.

Organik ve sürdürülebilir tarım alt yapılı meyve bahçelerinden, hasat edilen sanayi tipi meyveleri; yine anlaşmalı olduğu tesislerde yüksek standartlarda işleyerek; Meyve Suyu NFC , Meyve Suyu Konsantresi, Meyve  Püresi (katkısız) haline getirip yurtdışı pazarına sunmaktadır.